Zpět na » Primera Division » Newcastle chce Edmílsona zadarmo

Primera Division - Newcastle chce Edmílsona zadarmo

0

Líbilo se

01.07. - Defenzivní záložník Barcelony, José Edmílson, i přesto, že je po operaci kolene, nemá nouzi o zájemce o své služby. V současné době kvůli němu přijeli do Barcelony tři zástupci Newcastle United.

José Edmílson si v posledním zápase letošní sezony, který Barcelona odehrála v Jihoafrické republice, poranil koleno. 22.června byl operovaný a všechno ukazuje na to, že brazilský záložník bude mimo hru minimálně čtyři měsíce.

Ani tato skutečnost nezabránila Newcastlu United vyslat do katalánské metropole své zástupce (Sam Allardyce, kenneth Shepherd a Paul Montgomery), s cílem získat do svých služeb Edmílsona. Newcastle předpokládá, že barcelona nechá jít Brazilce zadarmo, neboť Edmílsonovi po příští sezoně končí smlouva a zranění kolene mu delší dobu neumožní nastoupit.

Po odchodu Van Bronchorsta do Feyenoordu by se jednalo o druhý odchod "grátis". Newcastle zoufale potřebuje hráče pro svoji defenzivu. Vadu na kráse by nemělo ani to, že Brazilci bude již 31 let a ani jeho zranění. Jednání ale určitě nebudou tak jednoduchá, jak si zmíněná trojice zřejmě myslí. I když Edmílsonovi končí za rok smlouva, Txiki Begiristain, sportovní ředitel klubu, oznámil v pátek, že není ochoten Brazilce prodat.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články