Zpět na » Primera Division » Prezident Getafe plánuje novou sezonu

Primera Division - Prezident Getafe plánuje novou sezonu

0

Líbilo se

29.06. - Prezident Getafe Angel Torres má již téměř narýsovanou strukturu projektu pro sezonu 2007/2008. Klub poprvé ve své historii postoupil do evropských pohárů a mužstvo musí jednoznačně posílit.

Potvrzen je již odchod trenérské ikony, Němce Bernda Schustera, jenž nakonec nebude muset platit ani euro, aby se vykoupil ze stále ještě běžícího kontraktu. Torres byl v tomto ohledu velkorysý a částku 400 000 eur německému trenérovi odpustil.

Na lavičce "azulones" ho nahradí Dán Michael Laudrup, jenž v pondělí přijede do Madridu, aby zde podepsal smlouvu na dvě sezony s platem kolem jednoho milionu eur ročně. Torres se ale vzhledem k poháru UEFA nechce spokojit s dosud uzavřenými přestupy (stoper Mario z Recreativa, záložníci Pallardo a Pablo Hernandez z Valencie, útočník Uche z Recreativa) a jeho přáním je přivést minimálně tři další hráče. Stopera, záložníka a hrotového útočníka.

Neváhal by ani vyjít vstříc novému trenérovi, jestli by měl nějaký speciální požadavek na posilu, jako se to stalo před dvěma lety, kdy Schuster žádal záložníka Celestiniho a bez skrupulí mu bylo vyhověno. Na pozici stopera má vyhlédnutého Argentince z Bocy Juniors Cata Díaze a Aythamiho z Las Palmas (cena 1,2 milionů).

Pro střed hřiště se Torresovi zamlouvá univerzál Vitolo z Racingu Santander a do útoku láká Kepa Blanca ze Sevilly, jenž ale cítí velký zájem Athleticu Bilbao. Torres se rovněž bude zajímat o Gavilána z Valencie, jenž letos ve svém týmu moc nehrál, i díky zranění a chtěl by ho získat do klubu na hostování. V Getafe se již před dvěma sezónami prosazoval velmi dobře.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články