Zpět na » Primera Division » Cúper konzultuje posily

Primera Division - Cúper konzultuje posily

0

Líbilo se

29.06. - Betis Sevilla, jenž se v uplynulé sezoně jen s námahou vyhnul sestupu, má již několik desítek hodin ve funkci nového trenéra, Argentince Héctora Cúpera. Tento odborník, jenž přišel na místo původně plánovaného Marcelina, již konzultoval nové posily s prezidentem klubu.

Marcelino, bývalý trenér Recreativa, s nímž zaznamenal výtečnou sezonu, se s verdiblancos nakonec nedohodl a zamířil ke konkurenci do Santanderu. Kádr mužstva se mu zdál příliš široký. To Hector Cúper se rychle pustil do práce a souhlasil se jmény, které prezident Manuel Ruiz de Lopera položil na stůl.

Cúper žádal čtyři nové posily a jelikož Betis se již dohodl s Chilanem Markem Gonzálesem (levý záložník), Marko Babičem (levý bek), příchod útočníka Pavoneho z Estudiantes la Plata je již velmi blízko, zbývá ještě posílit pozici v brance. Klub vyjednává s reprezentačním brankářem Portugalska Ricardem, jenž hájí barvy Sportingu Lisabon, ale jednání se táhnou, vzhledem k vysokým finančním nárokům Portugalce.

K těmto jménům by se mohl ještě přidat jeden stoper, zřejmě z Argentiny, ale tato záležitost je momentálně stranou zájmu. Pak je tu rovněž otázka odchodů z klubu. V tom se Cúperův názor mnoho neliší od toho Marcelinova. Argentinský kouč nepočítá pro příští sezonu s útočníkem Robertem, Vogelem, Danim, Ă“scarem Lopezem. Juanlu, Romerem, Benjamínem a jedním ze dvou stávajících brankářů.

Tady je však Cúper zatím nerozhodný a neví jestli si ponechá Doblase, nebo Contrerase, o nějž se před pár dny mluvilo jako o možné posile Realu Madrid, kde by vytvořil dvojku Casillasovi. Co se týče hráčů v poli nastaly změny u dvou hráčů. Marcos Assuncao byl velmi blízko podpisu tureckému Besiktasi, cena se měla pohybovat mezi milionem a milonem a půl eur, ale v tuto chvíli je celá operace zastavena a uvidíme, jak se vyvine. Stejně tak nabídka Levante na Riveru si bude muset počkat, neboť se hráčova situace hodně změnila.

Prezident Ruiz de Lopera od pondělka vyjednává Hugo Issou, agentem útočníka Marca Pavoneho a dvěma zástupci Estudiantes la Plata, kde Pavone hraje. Podmínky smlouvy s hráčem jsou prakticky dohodnuté, teď už chybí jen souhlas klubu. vše ukazuje na to, že přestup by měl stát sedm milionů eur a v příštích dnech by měl oznámen oficiálně.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články