Zpět na » Primera Division » Dani Alves chce do Madridu

Primera Division - Dani Alves chce do Madridu

0

Líbilo se

26.06. - Daniel Alves zažil velice úspěšný rok, a proto si myslí, že přestup do Realu Madrid by byla velká odměna. Má velký podíl na tom, že Sevilla dokázala získat tři tituly. Nechyběl v žádném důležitém zápase a byl hlavní oporou mužstva.

Daniel Alves v této sezóně ukázal, že je málo fotbalistů, kteří jsou rozhodní jako on. Už nějaký čas je zájem o tohoto brazilského hráče znám. Hlavním zájemcem je Real Madrid a Dani Alves se po vítězství ve finále Copa del Rey nechal slyšet, že by mu přestup do hlavního města vůbec nevadil. Naopak si myslí, že by to byla odměna za to, co v této sezóně předvedl. V Seville prožil nejlepší chvíle ve své dosavadní kariéře a nejeden hráč by chtěl po tak úspěšné sezóně v klubu zůstal.


Dani Alves má ovšem jiný názor: “V Seville jsem šťastný a spokojený, ale když má o mě zájem tak mocný klub, nechtěl bych tuto šanci propásnout. Navíc chci ze Sevilly odejít se slávou. A to je právě teď ”, vysvětlil Alves.


Brazilský obránce si navíc myslí, že atmosféra v šatně Realu Madrid je nejlepší na světě. To se také ukázalo v závěru sezóny, kdy všichni hráči táhli za jeden provaz.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články