Zpět na » Primera Division » Emerson - klíčová postava

Primera Division - Emerson - klíčová postava

0

Líbilo se

26.06. - Peníze stačit nebudou. Aby Real vyrval ze spárů Berlusconiho Kaká, bude muset na stůl položit nabídku, která se nedá odmítnout a navíc hráče, jehož by trenér AC Milán Ancelotti moc chtěl, Emersona. Emerson se tak může stát klíčovou figurkou v operaci Kaká.

Real chce vyzkoušet všechny možné způsoby, aby Kaká přivedl do svého mužstva a tady je nová myšlenka. Osmdesát milionů eur, které Real AC Milán nabídl a k tomu ještě důežité jméno, Emerson Ferreira, hráč, jemuž se přezdívá Puma.

Nedávno deník As uvedl, že trenér Milána, Carlo Ancelotti nedávno telefonoval Emersonovi, aby mu osobně potvrdil, že s ním počítá pro příští sezonu a že dal příkaz Adrianu Gallianimu, jenž má v klubu rossoneri na starosti přestupy, aby ho angažoval stůj co stůj. Ancelotti Brazilci pověděl, že v něm vidí klíčový článek pro nadcházející sezonu a že se mu podaří ho zhodnotit lépe, než letos v Madridu.

Trenér moc dobře ví, že Emerson je specialista na italský fotbal a hrál důležitou roli při cestách za tituly v dresu AS Roma, nebo v Juventusu. AC Milán záložníkovi nabízí tříletou smlouvu s vylepšenými finančními podmínkami, než měl v Realu.

Samotný Emerson moc dobře ví, že v Madridu s ním nepočítají a prakticky se tak již vidí v červenočerném dresu. Jeho názor by mohl změnit pouze příchod trenéra, jenž by stoprocentně důvěřoval v jeho schopnosti, ačkoliv hráč velm dobře ví o skvělé nabídce Milána a že Real mu v odchodu ztěží bude bránit.

I Ronaldo s ním již mluvil a sdělil mu, že se na něj od července těší. Je pavděpodobné, že po jednání vedení Realu, jež je na programu ve čtvrtek, sdělí agentovi Emersona, že s ním nepočítají a že se stane součástí operace Kaká.

Zajímavý určitě bude i osud dalšího hráče Realu, Julia baptisty, jenž v letošní sezoně hostoval v Arsenalu, kde podle svých slov příští rok již hrát nechce a doufal, že se bude moci tvrdě poprat o místo v Bílém baletu.

Jenže Pedja Mijatovič, sportovní ředitel klubu již oznámil, že s ním nepočítá a nabídl ho AC Milán při informativních jednáních. Přestože existují nabídky pro Baptistu z Primera Division, samotný hráč uvažuje jako nejvhodnější působení pro příští sezonu Itálii a znovu Anglii (!), tedy soutěže, ve kterých si velká mužstav mohou dovolit jeho vysoký plat. AC Milán může být jedním z nich a ani pro baptistu by to nebyla špatná zpráva hrát v nejlepším týmu Evropy.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články