Zpět na » Primera Division » Robinho chce v Realu zůstat co nejdéle

Robinho chce v Realu zůstat co nejdéle

Robinho chce v Realu zůstat co nejdéle © -

0

Líbilo se

10.11. - Wagner Ribeiro, agent Robinha, se sešel se sportovním ředitelem Realu Madrid, Mijatovicem, a po sléze také s trenérem Schusterem Všechny ujistil, že se Brazilci ve španělském klubu líbí a chtěl by zde zůstat až do konce své kariéry.

Robinho si uvědomil, že je v Realu Madrid pouze krátkou dobu a smlouvu má ještě na další tři roky. Ovšem je přesvědčený o tom, že jestli se nestane něco mimořádného, zůstane v madridském klubu ještě dlouhou dobu.

Wagner Ribeiro řekl:”Robinho je v Realu velmi šťastný a říká, že na světě není lepší klub ani lepší město než je právě Real a Madrid. Chtěl by zde zůstat až do konce své kariéry, ale samozřejmě ví, že to nezáleží jen na něm”.

Mijatovic řekl, že Robinho má vše potřebné k tomu, aby se stal nejlepším hráčem světa a také, že existuje velmi málo fotbalistů jako je on. Spolu s agentem se nebavili o rozšíření smlouvy, ale řekl, že Robinho je velice zodpovědný a s Realem Madrid chce získat co nejvíce titulů, což znamená, že smlouva bude nejspíše obnovena.

Jakub Sobotík / goal.com

Nejnovější články