Zpět na » Primera Division » Arsenal přišel o Henryho, chce Torrese

Primera Division - Arsenal přišel o Henryho, chce Torrese

0

Líbilo se

24.06. - Celá Anglie teď touží po hvězdě Atlética Madrid Fernandu Torresovi. Hodně dobře má rozjetá jednání Liverpool, do hry se teď ale hodlá vmíchat i Arsenal. Přišel o Henryho a Torrese by rád angažoval na jeho místo.

Zástupci Liverpoolu mají příští týden naplánovanou cestu do hlavního města Ĺ panělska a když na stůl položí 36 milionů eur, mohou si zpátky na ostrovy vést Torrese oblečeného do červeného dresu.

Do cesty se jim však přimotal nepříjemný konkurent, londýnský Arsenal. Právě přišel o Francouze Henryho a s peněženkou plnou peněz a bez klasického středního útočníka se vrhne plnou parou, aby El Niňa přivedl na Emirates Stadium.

Ve prospěch Gunners hraje to, že trenér Wenger po Torresovi hodně toužil, ale španělův postoj neopustit svůj klub všechna jednání vždycky zhatil. Ale letos je situace odlišná a změna ovzduší více než pravděpodobná. Arsenal potřebuje zaplnit místo po Henrym a touží po velké hvězdě. A tou by měl být Fernando Torres.

Samotné Atlético si mne ruce z toho, že se Arsenal do operace vložil. Plán Liverpoolu byl přijet následující týden do Madridu s kufříkem plným peněz a snahou vyjednat zlevnění celé transakce, tím, že by se do přestupu zahrnul například Luis García.

To se však zástupcům Atlética moc nezamlouvá. Na rozdíl od této varinaty, nabídka Arsenalu je mnohem lákavější, kromě peněz by nabídli ještě José Antonia Reyese, po němž v klubu dlouho touží.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články