Zpět na » Primera Division » Henry očima budoucích spoluhráčů

Primera Division - Henry očima budoucích spoluhráčů

0

Líbilo se

23.06. - Byť oficiálně ještě klubové stránky katalánského týmu přestup Henryho do Barcelony nepotvrdily, zdá se, že je to pouze otázka několika příštích hodin. Barcelonský Sport přinesl názory jeho budoucích spoluhráčů.

Kamerunec Samuel Etoo řekl: "S Henrym by měla Barcelona nejlepší útok na světě. Je to jeden z nejlepších hráčů na světě a můj velký přítel. Budeme hrát spolu, tady v Barce je místo pro všechny. Mluvím s ním normálně. Hodně ho respektuji ale nedělá mi to starosti

Lilian Thuram uvedl: "Bylo by to pro barcelonu skvělé, kdyby přišel. S Ronaldinhem a Etoo by si nekonkurovali, neboť dobří mohou hrát vždycky spolu. S ním bychom byli lepší, dobří hráči se počítají. Mluvil jsem s ním o Barce. Barcelona je pro něj opravdu ideální klub."

Xavi, jenž je jeden z mnoha obdivovatelů francouzského útočníka se vyjádřil následovně: "Henry je hvězda, já bych ho koupil zcela určitě, protože dává rozhodující góly a takoví hráči jsou v Barce vždycky vítáni."

Levý obránce Gio Van Bronckhorst, jenž s Henrym v Arsenalu hrál, má následující mínění: "Henry je fenomenální hráč. Vím to, protože jsem se s ním denně potkával. Je to vyjímečný fotbalista a mohl by se měřit s útočníky, které již máme. Barca má skvělý kádr a jestli přijde, budeme ještě silnější."

Thierry Henry se tak stane šestým hráčem současného barcelonského kádru, jenž získal trofej pro mistra světa.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články