Zpět na » Primera Division » Atlético vykročilo špatnou nohou

Primera Division - Atlético vykročilo špatnou nohou

0

Líbilo se

22.07. - Atlético Madrid nevstoupilo do nové sezony zrovna tou správnou nohou. Přes pohár Intertoto se snaží na poslední chvíli chytit evropský vlak, ale jejich premiérový zápas v sezoně na půdě rumunské Bistrity připomínal spíše frašku.

Atlético bude muset dohánět ztrátu 1:2 z prvního zápasu. Trenér Rojiblancos Javier Aguirre po porážce svého týmu s Glorií Bistrita uvedl, že nejen on, ale i všichni hráči jsou zklamáni z toho, jaký výkon předvedli v první půli, jenž byl pro vývoj utkání rozhodující. "Jsme nazlobení z té porážky, neomlouvají nás ani podmínky za kterých se hrálo (čtyřicetistupňové vedro), protože jsme si nechali utéct příležitost dosáhnout lepšího výsledku. Hráči jsou opravdu naštvaní na tu část utkání, kdy se Gloria Bistrita dostala do vedení," uvedl mexický trenér.

Pro klubový web Aguirre vyzdvihl zlepšení svého mužstva ve druhém poločase, kdy s lepším držením míče padl gól Seitaridise, jenž dává madriďanům naději. "Nemůžu být spokojený, když jsme dostali dva góly během dvaceti minut a jakým způsobem padly. Myslím, že dostáváme góly v začátcích zápasů kvůli nedostatečnému rozhodování. Jsme nazlobení, opravdu. Ve druhé půli jsme už více vypadali jako fotbalové mužstvo. Lépe jsme vyváželi balón, déle jsme ho drželi, ovšem scházel nám aspoň ještě jeden gól," vysvětlil.

Aguirre ujistil, že zapracuje na tom, aby se obrana vyvarovala takových chyb, jenž vedli k druhému gólu Rumunů. "Chvílemi jsme předváděli chyby z minulosti, dopředu nám chyběla odvaha, tedy to, o čem jsem mluvil den předtím. Myslím si, že náhradníci Braulio a Jurado dali naší hře svěžest. Jurado dokonce mohl vyrovnat, ale nedal. Je to složité, aby fotbalista takových kvalit takto promarnil šanci."

I přes porážku Aguirre nehází flintu do žita a myslí si, že postup do poháru UEFA není zdaleka ztracen. Gól Seitaridise ohodnotil jako "krásný gól, jenž nás vrátil do zápasu".

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články