Zpět na » Primera Division » Helguera se zavázal Valencii

Primera Division - Helguera se zavázal Valencii

0

Líbilo se

20.07. - Obránce Realu Madrid, Iván Helguera podepsal smlouvu s Valencií na příští tři sezóny, i když měl v Madridu kontrakt ještě na jeden rok. Helguera absolvoval lékařskou prohlídku a přesunul se do kanceláří na stadionu Mestalla, kde podepíše smlouvu.

Iván Helguera sice měl s Realem Madrid platnou smlouvu ještě na jeden rok, ale vedení mu poskytlo volnost zavázat se jinému klubu, protože s ním nový trenér Bernd Schuster ve svých plánech nepočítá.


Hráč se dnes odpoledne přemístil na soustředění valencijského klubu do Ermela (Holandsko), kde by měl být oficiálně představen na oslavě s přítomností presidenta Valencie, Juana Solera. Helguera byl blízko přestupu do Valencie už i minulý rok, ale vyjednávání se nedotáhlo do konce. Iván Helguera bude pro Valencii určitě velkou posilou, protože odešel obránce Fabián Ayala.


Z Realu Madrid odchází po sedmi sezónách. Přišel v sezóně 1999-2000. Avšak ve Valencii se potká se svým bývalým kolegou z Realu, Fernandem Morientesem.

http://www.informativos.telecinco.es/imgsed/helguera050419.jpg http://www.raisport.rai.it/RaiSport/pub/static/84000/20051019ChLRealMadridHelguera.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články