Zpět na » Primera Division » Baptista do Villarrealu?

Primera Division - Baptista do Villarrealu?

0

Líbilo se

21.07. - Brazilec, který nedávno reprezentoval svou zemi ve finále Copa América, čelí zájmu Manuela Pellegriniho z Villarrealu. Avšak Real Madrid vysvětlil, že si trenér Žlutých Ponorek bude muset počkat na názor Schustera.

Ăšsilí posilovat svůj kádr ještě ve Villarrealu neklesá. Na začátku týdne si chce vedení Žlutých Ponorek otevřít dveře do Realu Madrid, aby se zeptalo na hráče, který se pravděpodobně do sestavy bílého baletu nevejde: Julio Baptista.

Odpověď madridského klubu byla jasná a poukazovala na trpělivost. Bernd Schuster se musí rozhodnout, jestli tohoto Brazilce zasvětí do svých planu či nikoli.

Trenér Realu Madrid se ještě nerozhodl, zda dá tomuto útočníkovi šanci, ale Villarreal už za něj nabídl i konkrétní částku. Ta se pohybuje okolo deseti miliónů eur, ale Real dal jasně najevo, že je tato cifra nepřesvědčila.

Obrázek “http://www.redhotlions.net/wp-content/uploads/2007/01/baptista_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. http://www.lastkick.com/wp-content/P_Julio_Baptista_2.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články