Zpět na » Primera Division » Baiano má nabídku z Levante

Primera Division - Baiano má nabídku z Levante

0

Líbilo se

21.07. - Fernando Baiano, brazilský útočník Celty Vigo nezabránil sestupu svého týmu do Segunda Division a rád by se působení ve druhé nejvyšší soutěži vyhnul.

Lákavou nabídku mu předložili zástupci Levante. Fernando Baiano opravdu není nadšený představou, že by musel v následující sezoně pobíhat pouze po druholigových španělských trávnících. Ve čtvrtek zástupci Levante vyjednávali s jeho agenty a včera se do hry pustil samotný hráč, jenž začíná tlačit na svůj tým a na konci všeho by měl být vytoužený odchod, nejpravděpodobněji do Levante. Dal najevo, že nechce zůstat ve Vigu, zvláště když na stole leží zajímavá nabídka.

"Levante se o mě hodně zajímá, je to prvoligový tým a mě osobně by se zamlouvalo, aby Celta alespoň vyslechla nabídku. Nevím, co se stane, ale tady mi slibovali prodloužení smlouvy a od ledna se nic neděje. Levante mi nabízí čtyřletou smlouvu. Proto žádám vedení, aby pochopilo moji situaci," řekl brazilský útočník. Fernando Baiano doufá, že se jeho situace brzy vyřeší a že z Viga odejde.

"Celtu hodně respektuji i její dres. Nechci s nikým bojovat, ale dělat jen svoji práci." Ve stejném duchu se pro radiovou stanici Valencia - Cadena SER vyjádřil i jeho zástupce Eduardo Ipiens. "Myslím, že postupem času se dostaneme dál. Baianova priorita je zůstat ve Ĺ panělsku a nabídka, která ho nejvíc láká je z Levante."

Včera také klub z předměstí Valencie oficiálně oznámil přestup nadějného mladíka, Pedra Leóna, jenž odmítl nastupovat za Real Murcia. Levante muselo ze své kapsy vysypat 2,2 milionů eur plus dalších tři sta tisíc za výkonostní bonusy.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články