Zpět na » Primera Division » Barca zahájila přípravu

Primera Division - Barca zahájila přípravu

0

Líbilo se

21.07. - Barcelona se dnes dopoledne dala do práce. Katalánskému velkoklubu začala příprava na sezonu 2007/2008, ve které musí být za každou cenu úspěšnější než v té nedávno skončené.

Hráči se v devět ráno sešli na stadionu Nou Camp, kde během celého víkendu absolvují různé lékařské testy a první tréninky v sezóně. Celý tým byl rozdělen na čtyři skupiny. Červená skupina (Valdés, Belletti, Deco, Ezquerro, Olmo a Giovanni Dos Santos) a zelená skupina (Zambrotta, Thuram, Xavi, Gudjohnsen, Motta a Bojan) jako první absolvovala lékařské testy.

fcbarcelona.com

Modrá skupina (Oleguer, Abidal, henry, Etoo, Maxi Lopez a Marc Valiente) společně s žlutou (Jorquera, Sylvinho, Touré, Iniesta a Ronaldinho) trénovali v tréninkovém středisku La Masía, kde nabírala fyzickou kondici. Spolu s nimi trénovali v La Masíi i hráči barcelonské rezervy Oier Olazábal, Marc Crosas a Dimas, kteří mají fyzické testy již za sebou.

fcbarcelona.com

V pondělí by se mělo mužstvo přesunout na soustředění do Skotska, konkrétně Saint Andrews a ve čtvrtek 26.července je čeká první přípravný zápas proti Dundee United. Samuel Etoo a Ronaldinho dnes rovněž sloužili jako překladatelé ze španělštiny do francoužštiny, aby jejich noví spoluhráči Henry, Abidal a Touré byli takříkajíc v obraze.

/ fcbarcelona.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články