Zpět na » Primera Division » Arveladze a Robusté, nové posily Levante

Primera Division - Arveladze a Robusté, nové posily Levante

0

Líbilo se

18.07. - Provinční celek Primera Division, Levante UD, posiluje velmi rázně s výhledem na příští ročník. Chce se vyhnout problémům se záchranou a do svého týmu přilákalo zkušeného střelce, Gruzínce Shotu Arveladzeho a obránce Miquela Robustého.

Oba dva přestupy byly dobře naplánovány, ovšem kluby, jimž hráči ještě před pár hodinami patřili, nebyly ochotny se jich vzdát. Nakonec však v obou případech jednání skončila dobře a v Levante si mohou připsat další posily. Shota Arveladze měl od svého klubu, nizozemského Alkmaaru přislíbeno, že pokud si najde působení v cizině, pustího vedení AZ se statutem volného hráče, byť mu v holandském klubu zbýval ještě rok smlouvy.

Holanďani po jistých průtazích nakonec přistoupili na to, co slíbili a v Levante se mohou radovat z příchodu obávaného střelce. V případě Miquela Robustého, nadějného obránce, byla situace složitější, neboť jeho dosavadní klub, Espanyol Barcelona, vyloučil dopředu možnost, že by hráče, jenž působil v mládežnických reprezentacích, pustil zadarmo.

Robusté však nechtěl ztratit další sezonu, o místo by musel bojovat s dalším mladým stoperem Serránem a dohodl se na podmínkách kontraktu s Levante. Nakonec oba kluby našly společnou řeč a Miquel Robusté se stěhuje na předměstí Valencie za přijatelnou sumu 400 tisíc eur.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články