Zpět na » Primera Division » Etoo za 50 mil. eur do Milána?

Primera Division - Etoo za 50 mil. eur do Milána?

0

Líbilo se

18.07. - Jestliže se někdo těšil, že uvidí čtyři útočné barcelonské hvězdy v jednom okamžiku na trávníku, už brzy se mu tento sen může rozplynout. O Samuela Etooa totiž projevil značný zájem italský klub, AC Milán.

Vedení Barcelony již několikrát řeklo, že Samuel Etoo je neprodejný, ale nabídce, kterou představil Milán, by možná mohlo podlehnout. Italský klub zahájil plán na získání tohoto kamerunského útočníka, kterého by chtěli vidět hrát na stadionu San Siro. Cifra, kterou položí na stůl Milán, aby začala vyjednávání, zní 50 miliónů eur.


Na trenéra Milánu, Carla Ancelottiho, byl v nedávné době vyvíjen docela velký tlak ze strany Realu Madrid. Ten chtěl získat hráče Kaká, ale trenér ujistil, že minimálně ještě jednu sezónu bude pokračovat v týmu rossoneri. Ovšem AC Milán se nezastaví jen u Samuel Etooa. Má otevřené obzory i do jiných zemí, jako je například Anglie, odkud by chtěl přetáhnout Didiera Drogbu.


Přes všechna negativa katalánské klubu vzdát se služeb Etooa, jak ujistil president Barcelony Joan Laporta, vypadá italský celek definitivně rozhodnut, že chce Kamerunce získat na svou stranu. Ovšem se o něj nezajímá jen AC Milán, nýbrž i další velké kluby, jako je například Arsenal nebo Chelsea.

http://www.fotbal365.cz/storage/n200703011501_barca_etoo.jpg http://www.sobrefutbol.com.ar/wp-content/Puyol%20y%20Etoo%20(Barcelona).jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články