Zpět na » Primera Division » Marcos García na hostování do Recreativa

Primera Division - Marcos García na hostování do Recreativa

0

Líbilo se

19.07. - Marcos García, záložník Villarrealu a španělský reprezentant do dvaceti let, jenž se v úterý vrátil z juniorského šampionátu v Kanadě, bude v příští sezoně hostovat v Recreativu Huelva.

Kádr Recreativa se po velkém odchodu hráčů po skončení sezony zase začíná plnit novými jmény. Posledním v řadě je talentovaný Marcos García, jenž bude v klubu hostovat až do 30.června 2008. Marcos se vrátil před dvěma dny z kanady, kde pod vedením trenéra Ginése Meléndeze vypadl s reprezentací Ĺ panělska do 20 let ve čtvrtfinále na penalty s naším výběrem.

Přesto patřil mezi jedny z nejlepších hráčů tohoto výběru. Příchodem Marcose Garcíi bude mít Recreativo dobře pokrytou levou stranu, neboť v obraně budou dani Bautista a Poli, v záloze pak Aitor, Rumun Rosu a právě Marcos. Posledně dva jmenovaní mohou nastoupit i jako vysunutí záložníci, nebo dokonce jako útočníci. Rodák z Ibizy vyniká především svou rychlostí a techniku, pravidelně reprezentoval v kategoriích do 16 a 17 let.

Nabídka Recreativa je pro něj vysvobozením, neboť ve Villarrealu by těžko sbíral zápasové zkušenosti, poté co se vrátil Cazorla a ve středové řadě dále jsou pires, Cani, nebo Matías Fernández. O Marcose se zajímali i Getafe, Murcia, nebo Celta Vigo, bohužel pro ně však musí na hráče zapomenout.

Znovu se prokázala dobrá spolupráce mezi Recreativem a Villarrealem, neboť již v minulé sezoně v nejstarším španělském klubu hostovali brankář Lopez Vallejo, stoper Cesar Arzo a Santi Cazorla. Navíc se předpokládá, že v klubu budou hostovat i další mladí hráči Villarrealu, Chilan Vidangossy a Uruguayec Martín Cáceres.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články