Zpět na » Primera Division » 5 miliónů dělí Robbena od Madridu

Primera Division - 5 miliónů dělí Robbena od Madridu

0

Líbilo se

16.07. - Pět miliónů eur je rozdíl mezi tím, co požaduje Chelsea a co nabízí Real Madrid za Robbena. Londýnský klub si za tohoto hráče účtuje 23 miliónů eur, zatímco nabídka Realu vystoupala do výše jen 18 miliónů eur.

Vše nasvědčuje tomu, že se celá operace uzavře ještě tento týden, a částka za kterou holandský hráč přestoupí, se ustálí na cifře 20 nebo 21 miliónů eur.


Odhodlanost madridského klubu uzavřít definitivně tuto smlouvu je dost velká, protože ji chtějí mít hotovou předtím, než v neděli odjedou do Irdningu, kde zahájí přípravu na blížící se sezónu.


Snaha uzavřít smlouvu co nejdříve je patrná z obou stran. Avšak ani jeden klub nechce ustoupit, což znamená další prodlužování. Real Madrid nabízí o pět miliónů eur méně, než si představuje Chelsea. Nicméně ani jeden z klubů nechce tento přestup protahovat, a tak s největší pravděpodobností naleznou společnou řeč v kompromisu. Konečná částka by tedy měla být okolo 20 miliónů eur.

Obrázek “http://www.icicom.up.pt/blog/quarto-arbitro/arquivos/arjen%20robben.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. http://www.metronieuws.nl/img/anp/top-img-130507-127.onlineBild.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články