Zpět na » Primera Division » Giuly dva miliony od AS Roma

Primera Division - Giuly dva miliony od AS Roma

0

Líbilo se

16.07. - Dva miliony eur dělí Ludovica Giulyho, stále ještě útočníka FC Barcelona od působení v římském AS. Italský klub za něj nabízí tři miliony eur, Barca požaduje pět.

Barcelona již zkompletovala stránku posil a teď je nadešel čas rozloučit se s hráči, které pro trenéra Franka Rijkaarda již nejsou nepostradatelní. Jedním z nich je i Francouz Ludovic Giuly, jenž je velice blízko působení v AS Roma a všechno se zdálo být upečeno, ovšem do chvíle, kdy italský zájemce zjistil, že Katalánci nejsou ochotni slevit ze svých požadavků, jenž jsou vyčísleny na pět milionů eur.

AS Roma, které se nakonec nepovedlo udat svého stopera Christiana Chivu, neboť Barca si zajistila služby Gabriela Milita, si trvá na svých třech milionech, což si myslí, že je odpovídající suma, za útočníka jemuž je 29 let. V prohlášení pro média Danielle Pradé, sportovní ředitel římského klubu potvrdil, že jednání jsou přerušena.

"To, co požaduje Barcelona, je příliš. Naše nabídka za Giulyho je zajímavá a odpovídající ftbalovému trhu. Musíme rovněž brát v úvahu, že jeho plat je vysoký." Vypadá to však, že toto prohlášení je menší divadélko, které má pouze za účel, aby se obě strany sešly na čtyřech milionech a byly tak uspokojeni jak ve Ĺ panělsku, tak i v Itálii.

Ludovic Giuly se již snažil vyjednat s klubem, aby ho pustil, stejně jako Gio Van Bronckhorsta, zadarmo. Na to však vedení neslyšelo. Nejprve to v jeho případě vypadalo na návrat do rodné země, neboť o jeho služby měl zájem Olympique Marseille a Monaco, Barca se však nechce vzdát peněz, které jí nabízí AS Roma.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články