Zpět na » Primera Division » Valencia se znovu zajímá o Sneijdera

Primera Division - Valencia se znovu zajímá o Sneijdera

0

Líbilo se

15.07. - Valencia už je unavená z přístupu FC Porto při vyjednáváních o přestupu Lucha Gonzalese. Dokonce to došlo tak daleko, že začínají znovu uvažovat o angažování holandského reprezentanta Wesley Sneijdera.

Vypadá to, že Valencia je rozhodnuta změnit objekt zájmu při posilování středu pole. Jako první na seznamu byl Lucho Gonzales, argentinský reprezentant, jenž by se perfektně hodil trenéru Quique Floresovi. Nicméně jeho zaměstnavatel je při jednáních velmi neochotný a s vidinou toho, že nemusí Lucha nutně prodat, šroubuje cenu až na dvacet milionů eur.

A Valencia nechce investovat do fotbalisty takovou částku, když je jeho cena zcela určitě o dost nižší. Rovněž se nechce pustit do finanční války a utrácet za hráče takové "pálky" jako třeba Real za Pepého 30 milionů. Klub tak má v záloze ještě další varianty, jednou z nic je starý známý Wesley Sneijder z Ajaxu. Na konci června se o něm ve spojitosti s Valencií mluvilo nejčastěji, holandský klub však za něj žádal 15 milionů eur, na což vedení klubu z Mestally nebylo ochotno přistoupit a navíc profil hráče úplně nevyhovoval trenéru Quique Floresovi.¨

Celou věc si však nechal trenér Valencie rozležet v hlavě a s angažováním Sneijdera by nakonec souhlasil. Rozhodně by jeho přestup byl méně finančně náročný, než v případě Lucha Gonzalese. A rovněž mnohem rychlejší, Valencia totiž chce, aby se hráč připojil k týmu co nejdříve. Určitě to však bude i taktická varianta a nátlak na portugalský klub, který může změnit názor, když zjistí, že Valencia uložila Gonzalese k ledu. Sportovní ředitel Miguel Angel Ruiz chtěl poslat optimistický vzkaz svým příznivcům. "Přijdou jeden, nebo dva hráči. Fanoušci mohou být klidní."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články