Zpět na » Primera Division » Betis chce Soldada na hostování

Primera Division - Betis chce Soldada na hostování

0

Líbilo se

13.07. - Roberto Soldado jemuž parádně vyšla uplynulá sezona v dresu Osasuny tento týden prodloužil smlouvu v Realu Madrid až do roku 2012, vedení Betisu Sevilla by ho však rádo získalo na hostování.

V Betisu mají jasný cíl. Posílit útočnou vozbu, poté co klub opustil Robert a na odchodu je Dani. Zatím se prezidentu Loperovi podařilo koupit za sedm milionů eur Argentince Mariana Pavoneho a chtěl by ještě jeden přírustek do přední linie, jenž by doplnil Sobise, Edu, Fernanda a Xisca.

Přičemž není vyloučeno, že by některý z těchto hráčů z klubu odešel v průběhu sezony. Snaha Betisu se teď upírá na Roberta Soldada. Rádi by zjistili, jestli by byl ochotný opustit Real Madrid a hrát v Betisu.

Soldado sice ve středu podepsal prodloužení kontraktu až do roku 2012, ale příchod Javiera Savioly ho nechává prakticky bez šance na místo v útoku Realu, zvláště, když si ho trenér Schuster přál do týmu. K tomu je třeba přidat jména jako Van Nistelrooy, Raúl, Robinho či Higuaín, navíc nerozhodnutý je ještě osud Baptisty, jenž se zúčastní předsezónního kempu v rakouském Irdningu.

Hlavním cílem Soldada, jenž není ochoten vysedávat na lavičce, je účast na EURO 2008 v Rakousku a Ĺ výcarsku. O tento vrcholný turnaj by zcela určitě přišel, kdyby pravidelně nehrál. To všechno Lopera moc dobře ví a už se obrátil se žádostí na vedení Realu Madrid. Loper vidí tuto možnost celkem nadějně, navíc by rád připravil ještě opci v hodnotě 8 až 10 milionů na koupi hráče.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články