Zpět na » Primera Division » G. Milito je již v Barce. Za 20,5 milionů.

Primera Division - G. Milito je již v Barce. Za 20,5 milionů.

0

Líbilo se

11.07. - Gabi Milito, stoper Zaragozy definitivně přestupuje do Barcelony! Kluby včera večer po vleklých jednáních dosáhly dohody a dnes bude celý kontrakt stvrzen podpisy. Gabi Milito se od noci ze včerejška na dnešek může považovat za hráče Barcelony poté, co Zaragoza a barcelona dosáhly kompromisu ohledně částky za jeho služby.

Ta se nakonec vyšplhala na 20,5 milionů eur. Zaragoza tak téměř dosáhla na částku, kterou chtěla a Gabi Milito si může splnit svůj dávný sen nastupovat v drese Barcy. Dohoda je již definitivní po týdnu tahanic, všechno bude dotaženo dnes, kdy podpisy dají přestupu punc definitivy. Gabi milito se tak katalánskému klubu upíše na příští čtyři sezony a pobírat bude čtyři miliony eur hrubého (asi dva miliony čistého) ročně.

Real Zaragoza obdrží 17,5 milionů hned a další tři v závislosti na výkonnostních bonusech argentinského stopera. Milito musí v Barceloně odehrát určitý počet zápasů, vyhrát nějakou trofej a dostat se do Ligy mistrů. Tyto výkonostní cíle platí pouze pro první rok hráčova působení na Nou Campu.

Znamená to, že Zaragoza jí má prakticky zaručenu. Včera oba kluby směrem k veřejnosti udržovali naprostou mlčenlivost, mezi oběma stranami to však hodně vřelo. Barca nejprve v pondělí nabídla 16+2 miliony, včera ráno ji zvedla na 16,5 a během včerejšího dne ještě přihodila jeden milion, který přesvědčil majitele Zaragozy Agapita, jenž odchod gabiho konečně odsouhlasil.

Agapito původně požadoval 22 milionů, Juventus nabízel milionů dvacet, tu ale vedení Zaragozy odmítlo. Pak nastoupila Barca, která zaplatí sice o trochu více, ale konečně získala hráče, po kterém toužila již tři roky. Gabi Milito přišel do Zaragozy v roce 2003 poté, co ho odmítl Real Madrid, jemuž se nezdálo zraněné argentincovo koleno. Ten však od té doby vynechal pouhých třináct zápasů v lize a dokázal, že jeho koleno perfektně funguje.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články