Zpět na » Primera Division » Saviola bude představen v pátek

Primera Division - Saviola bude představen v pátek

0

Líbilo se

11.07. - Javier Saviola je jedenáct dní volným hráčem bez závazku k jakémukoliv klubu. To by se ale mělo změnit pozítří, kdy v Madridu plánují, že by měl být představen jako nová posila Realu.

Jestli se na poslední chvíli nic nezmění, měl by být Saviola v pátek ve dvě odpoledne představen v čestné lóži stadionu San Bernabeu. Bude to již čtvrté představování v tomto týdnu, neboť již v pondělí byl oznámen příchod trenéra Schustera, teď se čeká na Metzeldera a Pepeho.

Saviola se stal jednou z hlavních priorit nového trenéra a německý kouč proto požádal vedení, aby uplatnilo opci, kterou mělo s argentinským hráčem dohodnutou. mijatovič, sportovní ředitel se hned pustil do práce a přestože měl argentinský útočník nabídky z Villarrealu a Zaragozy, rozhodl se pro tu z Bílého baletu. Javier Saviola, jenž loňskou sezonu prakticky celou proseděl na lavičce, v horším případě na tribuně, podepíše s klubem smlouvu na čtyři roky s platem dva a půl milionů eur čistého na sezonu.

Snížení platu zhruba o milion eur oproti tomu, co bral v Zaragoze mu nečinilo žádný problém. Bernd Schuster má celkem jasno v tom, že sezona je dlouhá a angažování Savioly považuje za klíčové. "Saviola bude s námi. Moc se mi líbí, přijde s velkým nadšením. Pořád je ještě mladý, umí dát gól a může nám hodně přinést. Je nepostradatelný v argentinské reprezentaci," prohlásil německý trenér pro Punto radio.

Barcelonská minulost nezůstala nepovšimnuta u některých fanoušků, pro Schustera to však není důležité. "To jsou pouze malé detaily, ty nám také poslouží. Fanoušci a média reagovali velmi příznivě, když tato zpráva vyplula na povrch," poznamenal Schuster. Zatímco se dolaďují poslední detaily jeho smlouvy, sám hráč si užívá dovolené na Baleárských ostrovech. Zítra by ho měli čekat zdravotní testy a 20.července zahájí Real přípravu na novou sezonu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články