Zpět na » Primera Division » Valencia nepochodila se 16 miliony za Lucha

Primera Division - Valencia nepochodila se 16 miliony za Lucha

0

Líbilo se

10.07. - Valencia CF, účastník nadcházejícího ročníku Ligy mistrů, touží posílit svůj hráčský potenciál. A velký zájem má o záložníka FC Porto, Argentince Lucha Gonzálese. Ovšem portugalský klub je velmi nepříjemný partner při vyjednáváních.

Vyprávět by o tom mohlo i madridské Atlético, jenž stále rokuje o příchodu Ricarda Quaresmy. Ani vedení valencijského klubu nenšalo pochopení u prezidenta FC Porto Jorge Nuna Pinto da Costy. Valencia položila na stůl příjemných šestnáct milionů eur, což je však pro Porto nedostačující částka.

Portugalci nechtějí ustoupit ze svých požadavků, které jsou posazeny na kulatých dvaceti milionech. Problém pro portugalský klub je to, že 50% hráčských práv vlastní společnost MSI, takže ze zmíněné částky by v pokladně portugalského mistra skončila pouze polovina. Nicméně z Portugalska se ozývají hlasy, že by se obě strany mohly dohodnout na 18 milionech, takže Valencia bude muset ještě dva přihodit.

Má to však ještě jednu podmínku, a sice že prezident Pinto Da Costa neprodá Ricarda Quaresmu do Atlética. To už o něj zřejmě definitivně ztratilo zájem, neboť Porto jeho cenu vyšroubovalo na 25 milionů, což není ochoten zaplatit ani Liverpool, další zájemce o Quaresmu.

Lucho Gonzales je teď ve Venezuele s argentinskou reprezentací na Copa América a k celé záležitosti se nevyjadřuje, ovšem Valencia očekává, že veřejně přizná svůj zájem působit na stadionu Mestalla a přitlačit tak na vedení Porta, aby nabídku Valencie přijalo. Quique Sánchez Flores, trenér týmu, jenž se včera vrátil z dovolené se sešel se sportovním ředitelem Ruizem a prezidentem Solerem a dohodli se, že poté co nevyšel přestup Sneijdera vrhnou všechny síly na angažování Lucha Gonzálese, což je v tuto chvíli priorita na postu ofenzivního záložníka.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články