Zpět na » Primera Division » Schuster vysvětlil styl hry

Primera Division - Schuster vysvětlil styl hry

0

Líbilo se

10.07. - Nový trenér Realu Madrid, Bernd Schuster, ujasnil styl hry, který chce u svého nového mužstva praktikovat. Jeho hlavní prioritou bude útočná hra, kde se dopředu budou tlačit hodně také obránci. Dalším bodem v jeho nové taktice bude také větší volnost, kterou dá ofenzivním hráčům.

“Chci, aby všechny moje týmy hrály stejným způsobem jako jsem hrával já. Jestliže mě někdo viděl hrát fotbal, perfektně ví, jak Real Madrid bude hrát. Jsem přesvědčen, že bude hrát dobře a poté uvidíme až kam dojdeme. I když s takovým kádrem jako má Real bychom měli usilovat o hodně”, řekl Schuster.


Dále nabídl detaily stylu, který bude praktikovat. Především chce dát větší volnost útočícím hráčům. Chce, aby si měnily pozice a hrály tak jak bude potřeba. Obránci se budou pohybovat blíž k pokutovému území soupeře než bylo zvykem za Capella.


“To, že Capello dokázal získat titul naznačuje, že mužstvo je velmi dobré. V blížící se sezóně budu samozřejmě chtít tento úspěch zopakovat, ale také přidat nějaké další. Teď je na mě méně tlaku než bylo na Fabia Capella a to je pro mě dobré. Jsem šťastný, že jsem do Realu přišeza těchto okolností a doufám, že svým stylem hry potěším fanoušky a získám trofeje”, vysvětlil Schuster.


Znovu vyjádřil svou důvěru k Raúlovi. Věří, že jeho kariéra může skončit v Realu Madrid. Podle německého trenéra je stále velice platným hráčem pro tým. I když teď prožívá těžkou část své kariéry, je to stále profesionál a Schuster ho podle jeho slov určitě z týmu nevyřadí.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články