Zpět na » Primera Division » Všichni čtyři spolu hrát nemohou

Primera Division - Všichni čtyři spolu hrát nemohou

0

Líbilo se

10.07. - Johan Cruyff, bývalá barcelonská legenda, se vyslovil k aktuální situaci v katalánském klubu, který teď má na soupisce čtyři špičkové útočníky. Podle něj všichni čtyři hrát od začátku nemohou.

Holandská legenda si myslí, že to bude velmi těžké aby od začátku vedle sebe nastoupili Henry, Messi, Etoo a Ronaldinho. Domnívá se, že tuto varinatu může použít pouze ve vyjímečných situacích, dalo by se říci krizových situacích. "Je to velmi složité. Záleží na tom, jak hrajete, na čase, který zbývá do konce a na stavu utkání, ale za normální situace si myslím, že tu jsou čtyři hráči na tři místa," poznamenal Cruyff.

Přesto si odborník na španělský fotbal myslí, že v sezoně nastanou situace, kdy tým nebude kompletní a všichni tak dostanou svoji příležitost. "Bude se hrát Africký pohár, přijdou zranění, karty," podotkl Cruyff. Bývalý hráč Barcelony se rovněž vyjádřil k budoucnosti mladíka Bojana Krkiče. Sám je zastáncem toho, aby Krkič získával zkušenosti v týmu, který má dostatečný potenciál, například v Ajaxu Amsterdam.

"Vždycky jsou nějaké zpřízněné týmy. V Ajaxu je Ten Cate, který tu strávil spoustu let. Tomuhle klukovi by hodně vyhovovalo hrát v prvním týmu Ajaxu a možná v evropském poháru. Všichni ti, kteří si myslí, že v sedmnácti letech ukončil vývoj, se pletou, právě totiž začíná," ujistil. Cruyff se rovněž vyjádřil k novému trenérovi Realu Madrid, Berndu Schusterovi "Byl to hodně respektovaný hráč a až do teďka v těch týmech, ve kterých působil, odvedl výborný výkon. Ovšem je něco jiného trénovat tyto týmy (Levante, Getafe) a trénovat třeba Real."

Dále uvedl, že týmy, které Schuster trénoval "hrály dost dobře", ale vždycky to bylo ovlivněo stylem soupeře. "Když jste v Barceloně, nebo Realu, jste to vy, kteří ovládáte hru a nečekáte na to, co udělají druzí," argumentuje Cruyff.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články