Zpět na » Primera Division » Deco o Ronaldinhovi a trenérech

Deco o Ronaldinhovi a trenérech

0

Líbilo se

09.07. - Deco si nedokáže představit Barcelonu bez Ronaldinha, protože ji takhle také ještě nezažil. Portugalský záložník navíc potvrdil, že brazilské eso z katalánského klubu v nejbližší budoucnosti neodejde, protože se zde cítí naprosto skvěle.

Deco definitivně potvrdil, že Ronaldinho bude i nadále ve své kariéře pokračovat v Barceloně. Portugalec si mužstvo z Nou Campu bez něho ani nedokáže představit. Je to také proto, že Deco do katalánského klubu přišel až v roce 2004, zatímco Ronaldinho o rok před ním.

Portugalský záložník navíc nevidí důvod proč by měl Brazilec z Barcy odejít. Má tady výborné podmínky a už několikrát ho ujistil, že se tady cítí skvěle.

Kromě toho, Deco hovořil také o současném trenéru Barcelony. O franku Rijkaardavo tvrdí, že je to výborný trenér a hlavně zdůraznil jeho přístup k hráčům, který si každý pochvaluje. Podle něj by nejlepší trenér byl kombinací José Mourinha s právě Rijkaardem. Mourinho je skutečný génius a Rijkaard je na druhou stranu nepřekonatelný v jednání s týmem.

Barcelona: Deco no se imagina a un Barça sin Ronaldinho

/ goal.com

Nejnovější články