Zpět na » Primera Division » Kanouté chce odejít

Primera Division - Kanouté chce odejít

0

Líbilo se

09.07. - Sevilla sice začala posilovat kádr, ale také se bude muset zajímat o její současné hráče, protože někteří chtějí vylepšit svou dosavadní smlouvu nebo odejdou. Jedním z nich je i nejlepší kanonýr Sevilly v této sezóně, Frederic Kanouté.

Přestože Kanouté prožil v Seville velice úspěšnou sezónu, nechce už nosit její dres. V hledáčku ho má anglický klub Portsmouth. Tomuto přestupu by se ani sám hráč nebránil, protože by se mu tam líbilo hrát.

Hráčův agent se sešel s generálním ředitelem Portsmouthu, Peterem Storriem, aby si vyslechl návrh tohoto anglického klubu, který nabízí sevillskému útočníkovi. Vedení tohoto klubu chce Kanutému navrhnout velmi dobrou a důležitou smlouvu.

Prvním cílem je najít společnou řeč s hráčem a až poté začít vyjednávat se Sevillou, která to určitě nezjednoduší. Kanoutého si bude určitě chtít udržet, protože právě on má velkou zásluhu na tom, že Sevilla získala tolik trofejí.

Zástupce fotbalisty potvrdil, že hlavním záměrem hráče je odejít ze Sevilly, i když je tam velice šťastný. Nicméně už brzy oslaví třicáté narozeniny a chce dobrou smlouvu, aby mohl dokončit svou kariéru. Ovšem vyjednávání se Sevillou ještě není u konce a je také dost možné, že když mu nabídnou lepší smlouva, tak tam nakonec zůstane.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články