Zpět na » Primera Division » Schuster je již trenérem Realu Madrid

Schuster je již trenérem Realu Madrid

0

Líbilo se

09.07. - Dnes, krátce po 13.hodině, byl v čestné lóži stadionu San Bernabeu konečně představen nový trenér Realu Madrid. Žádné překvapení se samozřejmě nekonalo. Do funkce byl jmenován německý odborník Bernd Schuster, jenž s klubem podepsal smlouvu na tři roky.

"Je to pro mne šťastný den. Chci poděkovat za to, že mi dali příležitost přijít do tak velkého klubu jakým je Real Madrid. Vím, co klub představuje a kde jsem. Od prvního dne, co jsem začal trénovat, jsem snil o tom, že budu trénovat velký klub. Věci vyšli naprosto skvěle."

To byly první věty Bernda Schustera ve funkci trenéra Realu Madrid. Na druhou stranu prezident Ramón Calderon kladl důraz na to, že angažování Schustera je sázka na hru a potěchu fanouška.

"Dnes začínáme novou cestu. Naším cílem není jenom to, aby Real sbíral tituly, ale aby všichni byli hrdi na jeho hru. Do Schustera vkládáme důvěru, že mužstvo dosáhne na špičku i co se předváděné hry týče, byl to skvělý hráč a je to skvělý trenér a osobnost," řekl Calderon.

Dále nejvyšší představitel klubu prozradil, že "tento akt odstartuje týden prezentací nových tváří." Věrný svému zvyku při představování nových posil, Calderón uvítal Bernda Schustera jeho rodnou řečí a stejně jako by se jednalo o hráče, daroval mu klubový dres s číslem jedna na zádech a jeho jménem.

foto: realmadrid.com

/ as.com, marca.com

Nejnovější články