Zpět na » Primera Division » Atlético dnes zahajuje sezónu

Primera Division - Atlético dnes zahajuje sezónu

0

Líbilo se

09.07. - Na španělské týmy nezvykle brzy zahajuje předsezónní přípravu Atlético Madrid. Důvod je prostý, v lize se klubu nepodařilo skončit do šestého místa a tak poslední příležitostí, jak chytit evropský vlak je odehrát Intertoto Cup a úvodní zápas čeká Atlético již 21.července.

Pro Atlético dnes začíná historická sezona. Do přípravy totiž nenastoupí ikona fanoušků a celého klubu, Fernando Torres. El Niňo totiž na začátku července přestoupil za novou výzvou do Liverpoolu, jenž za něj vysázel 36 milionů eur. Zbytek mužstva, které dnes v 19,30 zahájí přípravu zůstal prakticky pohromadě.

Kromě Torrese už chybí jen Gabi jemuž skončila smlouva a na nové se dohodl v Zaragoze a Argentinec Galleti, jenž bude od nové sezony oblékat dres Olympiakosu Pireus. Na úvodním tréninku se objeví také pět noviců v červenobílém dresu, Abbiati, Raúl garcía, Cléber Santana, Luis García, Diego Costa a tři navrátilci (Falcón, Molinero a Braulio).

Kvůli plnění reprezentačních povinností se neobjeví Uruguayec Diego Forlán, jenž se chystá na závěrečné boje Copa América (zítra ráno proti Brazílii) a Kolumbijec Luis Perea, jenž sice se svojí reprezentací již vypadl, ale od trenéra má povoleno vrátit se později.Na mistrovství světa dvacítek v Kanadě jsou Sergio Agüero a Mario Suárez. Pohár Intertotohodně ovlivní přípravu.

První týden se hráči budou připravovat v Cerro del Espino, což je tréninkové středisko klubu v Majadahondě, ten následující budou v Los Angeles, kde pobydou sedm dní a vrátí se na zápas Intertota. Soupeře se dozvědí tuto sobotu. Gloria Bistrita zvládla úvodní zápas s Maccabi lépe a vyhrála 2:0. 31. července se klub přesune do Holandska, kde má v plánu Turnaj v Amsterdamu, kde změří síly s Ajaxem a Laziem Roma.

Do Madridu se vrátí 5.srpna a jestli postoupí z Intertota, odehrají 16. a 30. srpna předkolo poháru UEFA. Ještě nepotvrzeny jsou zápasy s Getafe a Celtou 11. a 19.srpna a 26.srpna již začíná nová sezona. V Atléticu všichni doufají, že bude úspěšnější, než ta nedávno skončená.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články