Zpět na » Primera Division » Schuster chce Ramose na kraji

Primera Division - Schuster chce Ramose na kraji

0

Líbilo se

09.07. - Bernd schuster již přes čtrnáct dní "pracuje" pro Real Madrid, byť ještě nebyl oficiálně potvrzen ve funkci. 23.června byl na lavičce Getafe při neúspěšném pohárovém finále a teprve po něm se začal soustřeďovat na práci v Realu.

Shodl se se sportovním ředitelem Pedjou Mijatovičem na přestupech, které právě uskutečňuje. Chce do Realu přivést Rumuna Chivu na post stopera a zastavil jednání o příchodu skvělého Daniela Alvese ze Sevilly. Důvod? Na post pravého obránce má totiž jasného favorita a tím je Sergio Ramos, jenž téměř celou loňskou sezonu hrál na stoperu společně s Cannavarem.

Bernd Schuster řekl, že Ramos je pro něj nejlepší pravý obránce v Evropě, oceňuje zvláště jeho útočné výpady podél postranní čáry. Proto chce nástupce Capella dalšího stopera, Ramos totiž bude stoprocentně hrát na pravo, stejně jako v reprezentaci pod vedením Luise Aragonese.

A pro pokladnu Realu je to vítaná úleva, neboť jednání s prezidentem Sevilly del Nidem nejsou nijak jednoduchá a v případě Alvese již dopředu oznámil, že nehodlá příliš slevit z výkupní klauzule hráče, která činí 60 milionů eur. "Všichni víme jak to je s Del Nidem. Už z nás vytáhl 24 milionů za Baptistu a 27 za Ramose, což byla výkupní klauzule. A Alvese nám neprodá za méně než 45 milionů, tím nám Schuster ušetřil problém," zaznělo z vedení Realu Madrid.

Tato informace představuje úlevu i pro samotného hráče. Ramos totiž přiznává, že na pravé straně obrany se mu hraje mnohem lépe, právě díky výletům na soupeřovu poloviny, což si pod taktovkou Capella musel odpustit, aby nevznikl problém. Schuster navíc ví, že společně se Cicinhem bude mít pravou stranu velmi dobře pokrytu. Dani Alves se tak musí smířit s tím, že jeho sen zůstane pro tentokrát nevyplněn, může tak dát průchod buď svému přestupu do Chelsea, nebo zůstane v Seville, kde má platnou smlouvu až do roku 2012.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články