Zpět na » Primera Division » Baptista na hostování nechce

Primera Division - Baptista na hostování nechce

0

Líbilo se

02.08. - Julio Baptista minulou sezonu strávil na hostování v londýnském Arsenalu. Pro španělská média se po návratu z dovolené vyjádřil naprosto jasně, chce zůstat v Realu Madrid, nebo přestoupit. Žádné hostování nebere.

Trenér Bernd Schuster mu řekl, že s ním počítá. Pokud však přidou posily, které si přeje, jeho šance výrazně poklesnou. "Plány jsou v tuto chvíli naprosto jasné. Od té doby, co jsem přišel, jsem říkal, že chci zůstat a pomoci Realu. Mluvil jsem se Schusterem a jsou to naše soukromé věci, ale objasnil jsem mu některé věci a to samé udělal i on. Všechno je více než jasné," přiznal Baptista. Brazilec opouštěl schůzku se Schusterem s dobrým pocitem.

"Myslím, že se mnou počítá, zatím ještě nemá úplně jasno o soupisce, ale mezi námi jsou věci jasné. Neexistuje žádná možnost, že bych šel hostovat do jiného klubu. Posledním zájemcem, který projevil snahu o Baptistu byl AC Milán. Baptistu to potěšilo, ale chce zůstat v Realu. "Jsem potěšen tím, že o mě má zájem další velký klub a chce si zajistit moje služby. Ale už jsem ve velkém klubu a chci tituly vyhrávat tady," vysvětlil.

Na posledním tréninku Bílého baletu v Hannoveru před odletem do Moskvy tvořil Baptista součást pravděpodobné základní sestavy. Ovšem jestli bude hrát v Moskvě, to zatím neví. Doufá však, že se ukáže v dobrém světle a získá tak důvěru trenéra. "Přišel jsem trochu později a po fyzické stránce jsem na tom trošku hůře, než ostatní spoluhráči. Trénujeme, abychom se dostali na stejnou úroveň. Jestli budu hrát, budu se snažit odvést co nejlepší výkon. pro mne je to příležitost blýsknout se a musím ji využít."

V hlavním městě Ruska čeká na Real turnaj, jehož se zúčastní Lokomotiv Moskva, PSV Eindhoven a AC Milán. Prvním soupeřem Realu bude zítra od 20.45 ruský celek.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články