Zpět na » Primera Division » Güiza jde na Mallorcu

Primera Division - Güiza jde na Mallorcu

0

Líbilo se

01.08. - Včera se uskutečnil jeden zajímavý přestup. Nejde sice o hvězdu první velikosti, ale ti co se o španělský fotbal podrobněji zajímají tento přestup určitě překvapí. Dani Güiza doposud útočník Getafe přestupuje do Realu Mallorca.

Dani Güiza jemuž se minulá sezona hodně povedla a v útoku "azulones" řádil na konci června prodloužil v klubu smlouvu do roku 2011, před pár dny se o jeho služby dokonce zajímala ruská Kazaň. Nabízela mu velice slušné podmínky, navíc v klubu působí i Güizův bývalý spoluhráč z Getafe, Veljko Paunovič.

Güiza však nabídku odmítl avčera oznámil, že přestupuje do Realu Mallorca, kde se dohodl na smlouvě do roku 2011, Mallorca za něj zaplatí zřejmě pět milionů eur. "Ano, odcházím na mallorcu, ve čtvrtek mě představí," potvrdil útočník. Přišel se na včerejší trénink rozloučit se svými spoluhráči. "Nebyl to můj záměr jít na Mallorcu. Prezident mi řekl, že mě chce prodat a ještě jsem s ním nemluvil a ani nerozloučil," ujistil Güiza. "Odcházím naštvaný, protože se mi tady moc líbilo," prohlašoval se slzami v očích.

Andaluzký útočník byl velmi zklamaný nezájmem prezidenta Getafe Angela Torrese. "Prezident mi neřekl ani nashledanou ani se se mnou nespojil. Odcházím naštvaný, protože do této chvíle mi nic neřekl a zítra už odcházím," uvedl včera Dani Güiza. Přese všechno zdůraznil, že jeho vztah s hlavní postavou klubu byl vždycky dobrý.

"Kvůli tomu jsem proto vůbec nečekal, že když odcházím, ani mi neřekl nashle. Jestliže mě prodal, přinejmenším se mnou mohl promluvit a jednat se mnou slušně," uvedl. Nakonec Güiza řekl, že si zasloužil jiný odchod z Getafe, než jaký právě zažil. "Myslím, že si takovýto odchod nezasloužím, snad jsem si alespoň zasloužil podání ruky od prezidenta."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články