Zpět na » Primera Division » Alves se blíží k Chelsea

Primera Division - Alves se blíží k Chelsea

0

Líbilo se

01.08. -

Chelsea jedná o přestupu Robbena do Realu Madrid a zároveň také se Sevillou, odkud chce získat Daniela Alvese. Jestli prodají Robbena, tak utržené peníze investují do posily ze Sevilly.

Anglický klub už by v nejbližších dnech mohl uzavřít přestup Arjena Robbena do Realu Madrid, za kterého by měl dostat částku blížící se k 30 miliónům eur. Tyto peníze budou následně použity na získání brazilského hráče Sevilly, Daniho Alvese.

Trenér Chelsea, José Mourinho moc dobře ví, že Alves může značně posílit pravou stranu mužstva a vyřešit tak její problémy. Do této doby na tento post počítal s Paulem Ferreirou.

Vedení anglického klubu už kontaktovalo samotného hráče a ten s přestupem souhlasí. Avšak na společnou řeč budou muset přijít i s vedením Sevilly, které o částce menší jak 30 miliónů eur nechce slyšet. První nabídka Chelsea byla 20 miliónů eur, ale ta byla záhy odmítnuta.

Nicméně s penězi, které získá z případného přestupu Robbena, by už mohla na sevillské vedení zapůsobit. Proto také vše nasvědčuje tomu, že Daniel Alves bude v sezóně 2007/2008 působit v anglické lize.

http://i.a.cnn.net/si/2007/writers/gregory_sica/03/14/dani.alves.qa/p1_alves_0314.jpg http://estaticos02.cache.el-mundo.net/elmundodeporte/imagenes/2006/11/29/1164828923_0.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články