Zpět na » Primera Division » Atlético představilo Reyese

Primera Division - Atlético představilo Reyese

0

Líbilo se

31.07. - Dnes v deset dopoledne představilo Atlético Madrid další mega posilu pro příští ročník. Červenobílý dres bude po následující čtyři sezóny oblékat José Antonio Reyes.

Rodák z Utrery, města zhruba 30 kilometrů jižně od Sevilly se vyjádřil v tom smyslu, že oblékat dres Atlética bylo jeho přáním již od dětství. Prezident Atlética Enrique Cerezo na tiskové konferenci řekl: Je to hráč, který myslí jenom na to, aby vyhrál každý zápas a aby se lidé bavili.

Je to hráč se silným charakterem, vítěznou mentalitou a to je pro klub důležité. Máme v náš tým velkou důvěru a především si přejeme, aby se naši fanoušci hrou Atlética bavili." Enrique Cerezo dále uvedl, že Reyes " je ambiciozní hráč se skvělou technikou a důrazem. Zažívá skvělou současnost a čeká ho ještě lepší budoucnost. Mladí talentovaní hráči přináší do fotbalu iluze a ty je do Atlética také přinášíš.

Máme před sebou velkou výzvu, řekl bych vzrušující, pro roky, které se blíží a ve kterých uděláme historii Atlética ještě lepší." Vlastník Atlética dále podotkl, že "minulou sezonu jsme měli s Reyesem dohodu, ale díky okolnostem, kdy se Arsenalu zamlouval hráč, kterého mu poslali, nebyla už žádná páka, aby odešel hrát do Madridu. Nyní jsme se znovu zajímali o jeho služby a chci ujistit, že Reyes tu chce hrát. Žádali nás o něj i trenéři."

Samotný hráč pronesl následující slova: "Chci poděkovat Atléticu Madrid za úsilí, které vyvinulo, aby mě koupilo. Je to klub, který se vždycky zajímal o moje služby a nemohu zapomenout na to, že Miguel Ă�ngel Gil, mě chtěl angažovat když mi bylo třináct. To ve mě zůstane jednou pro vždy. Teď je mým cílem prosadit se na hřišti."

José Antonio Reyes byl před loňskou sezonou vyměněn z Arsenalu do Realu Madridu, opačným směrem tehdy putoval Julio Baptista. V červnu však oběma hráčům hostování skončilo a měli se vrátit do svých klubů. Reyes však trenéru Arsenalu Wengerovi dal najevo, že v Anglii již hrát nechce.

Vypadalo to, že hráč nakonec skončí v Realu, kde minulou sezonu moc nehrál. Nakonec se však objevilo Atlético, a na rozdíl od minulého léta, leto již hráče získalo. Cena by měla být asi dvanáct milionů eur.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ clubatleticodemadrid.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články