Zpět na » Primera Division » Robben a Drenthe již v úterý?

Primera Division - Robben a Drenthe již v úterý?

0

Líbilo se

30.07. - Zdlouhavá vyjednávání Realu která měla za cíl přivést do hlavního města Ĺ panělska Drentheho a Robbena se zřejmě dočkala svého šťastného konce. Trenér Schuster tak bude mít konečně pokrytou levou stranu.

Predrag Mijatovič, sportovní ředitel na konci minulého týdne nezahálel, v pátek odletěl do Anglie, kde se sešel se zástupci Chelsea, mluvil rovněž se zástupci Feyenoordu. Real je s oběma hráči již dohodnutý na smlouvách, včetně jejich sponzorských smluv a dalších bonusů, které přijdou na řadu v závislosti na počtu odehraných zápasů a trofejí, které v Bílém baletu získají. Samozřejmě chybí dohoda mezi zainteresovanými kluby.

V případě Chelsea je na straně Realu mírná výhoda, neboť Predrag Mijatovič má s majitelem Chelsea, Romanem Abramovičem, velmi vřelé vztahy. Mijatovič totiž všechny překvapil, když během loňského světového šampionátu byl viděn ve společné loži právě s Abramovičem. Všeobecně se v útrobách San Bernabeu připravují na investici ve výši 46 milionů eur. Jedenatřicet milionů by mělo uspokojit Chelsea a zbytek by shrábl Feyenoord za Drentheho.

Představa prezidenta Calderona a Mijatoviče je taková, že by příchod obou hráčů oznámili v úterý nebo ve středu a ve čtvrtek dopoledne by je představili v loži stadionu San Bernabeu. Ještě týž den odpoledne by s týmem vyrazili do Moskvy, kde má Real na programu turnaj, kterého se zúčastní místní Lokomotiv, PSV Eindhoven a AC Milán.

V deníku Marca se objevila zajímavá informace, podle níž Carlos Queiroz, bývalý trenér Realu říká, že Real mohl stopera Pepeho koupit za pohé dva miliony eur.

"Real nechtěl Pepeho za dva miliony a nyní zaplatil třicet. Myslím, že dva miliony tehdy zaplatilo Porto za hráče Marítimu. Byl to pro ně skvělý obchod." Nyní druhý trenér Manchesteru United objasnil, že vedení neakceptovalo jeho návrh koupit mladého Brazilce, jemuž tehdy bylo dvacet. "Říkal jsem to tehdejšímu sportovnímu řediteli Jorge Valdanovi a Florentinu Pérezovi, že je to hráč s velkými předpoklady se zlepšovat. Real ho ale nechtěl koupit, protože v tehdejší době se dresy obránců moc neprodávaly."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články