Zpět na » Primera Division » Valencia chce Boumsonga

Primera Division - Valencia chce Boumsonga

0

Líbilo se

28.07. - Angažovat ještě jednoho stopera, to je teď prvotní cíl trenéra Valencie Quique Sancheze Florese. Největší naděje teď vedení Ché upírá na služby Francouze Boumsonga z Juventusu.

Trenér staré dámy, Claudio ranieri s ním sice do týmu nepočítá, vedení Juve však přesto alespoň chce na jeho přestupu získat to, co do něj muselo investovat a v tuto chvíli žádají po Valencii pět milionů eur za jeho přestup. To však ale Valencia nechce akceptovat, vedení španělského týmu je ochotno vzít hráče na hostování po jehož konci by se mohla uplatnit opce na koupi hráče do trvalého vlastnictví.

Ušetřily by se tak peníze na posily, které jsou potřeba na jiných postech, například ve středu pole anebo v útoku. Čas teď může hrát ve prospěch Valencie, neboť již před pár týdny se Juventus dohodl s Girondins Bordeaux, Lyonem, nebo Besiktasem na přestupu hráče, vše ale zmařil samotný Boumsong, jenž nechtěl opustit Juventus.

Všechno může změnit skutečnost, že Boumsong zatlačí na italský klub, aby ho nechal jít do valencie zadarmo. Juve však ještě má jednu záležitost otevřenou, která může odchod Boumsonga zabrzdit a sice jeho spoluhráče Giorgia Chielliniho. O něj se zajímá Manchester City a nabízí za něj 8 milionů liber. V každém případě však dneska Boumsong cestuje s týmem do Newcastlu sehrát přátelské utkání.

Co se týče švédského záložníka ve službách Olympique Lyon Kima Kallströma, Valencia včera zvedla původní nabídku ze dvanácti na patnáct milionů eur.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ superdeporte

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články