Zpět na » Primera Division » Aranzubía do Zaragozy nejde

Primera Division - Aranzubía do Zaragozy nejde

0

Líbilo se

28.07. - Dani Aranzubía, brankář Athleticu Bilbao, nakonec do Realu Zaragoza nepůjde, byť přestup byl již na devadesát devět procent dohodnutý. Zbývalo dojednat poslední detaily smlouvy, Aranzubía však nakonec neustoupil ze svých požadavků.

Dani Aranzubía tak zůstává v Athleticu Bilbao, které s jeho prodejem počítalo, neboť zisk z této operace by okamžitě investovalo do angažování nového gólmana, Gorky Iraizoze z Espanyolu. Trenér Athleticu Bilbao Joaquín Caparros však prohlásil, že nezávisle na tom, co se stane s Dani Aranzubíou, snaha získat dalšího brankáře tu pořád je. "Nezávisle na tom, co se stane, chceme tuto pozici posílit o dalšího brankáře."

Zaragoza se tak po brankáři, jenž by zřejmě vytvářel konkurenci pro jedničku Césara, musí poohlédnout jinde. V hledáčku vedení Realu jsou například Asier Riesgo, Manuel Almunia a Javi Lopez Vallejo. V případě angažování prvních dvou by byl problém ve velké gáži, kterou pobírají ve svých týmech. Asier Riesgo, brankář Realu Sociedad je navíc spolu s Xabi Prietem jediným zástupcem klubové líhně a tak Real Sociedad určitě jeho odchod neulehčí.

Ti by určitě nedělali potíže při přestupu Claudia Brava, jenž loni dělal týmovou jedničku, toho však trenér Víctor Fernández nechce. V případě Alumnii by vyjednávání přestupu nebylo nijak jednoduché. Zajímá se o něj totiž i Athletic Bilbao společně s Gorkou Iraizozem a Arsenal ho nepustí za méně než tři nebo čtyři miliony. Lopez Vallejo z Villarrealu by byla zřejmě nejlehčí akvizice, neboť trenér Pellegrini s ním moc nepočítá.

V přípravě zatím dostávají šanci pouze Viera a Diego Lopez, na šanci ještě čeká loňská dvojka Barbosa. Vallejo loni úspěšně hostoval v Recreativu Huelva a právě na stadionu la Romareda, kde je Zaragoza doma, mu zápas vyšel velmi dobře.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články