Zpět na » Primera Division » Půjde Campbell do Villarrealu?

Primera Division - Půjde Campbell do Villarrealu?

0

Líbilo se

27.07. - Ĺ panělský deník Marca přinesl dnes informaci, podle níž by měl legendární obránce Sol Campbell, jehož si většina fanoušků pamatuje z působení v Arsenalu zakotvit od příští sezony ve Villarrealu, kde nutně shánějí stopera.

Do Portsmouthu, kde Sol Campbell aktuálně působí totiž přicházejí dva noví hráči na tento post, Francouz Sylavin Distain a Islanďan Hermann Hreidarsson a tak to vypadá, že dny anglického obránce jsou v tomto klubu sečteny. Campbel pro britský deník The Times prohlásil, že Portsmouth nesplňuje jeho ambice.

"Nemyslím si, že Portsmouth je můj poslední klub. Přišly nové posily, které nám pomohou, ovšem mám dojem, že potřebujeme další hráče na jistých postech, abychom se mohli zlepšovat." Nespokojenost Campbella se podle anglického tisku snoubí se zájmem Villarrealu, jenž má při zranění Gonzala Rodrigueze a nečekaném odchodu Ayaly velké trable na místě stopera.

Včera odehrál Villarreal již třetí přípravný zápas na novou sezonu, opět s týmem nižší kategorie a porazil Escalu 6:1. Gólově se konečně prosadil loňský objev Santi Cazorla, jenž bude muset o místo v sestavě bojovat především s Robertem Piresem. Dal dva góly, další přidali Franco, Fuster, Xisco Nadal a Rocha.

V první půli nastoupili Viera - Javi Venta, Kiko, Cygan, De la Bella - Fuster, Somoza, Senna, Cazorla - Guille Franco, Xisco. Ve druhé pak trenér Pellegrini vsadil na tuto sestavu: Diego López - Josemi, Fuentes, Nino, Capdevila - Cani, Josico, Bruno, Rocha - Tomasson, Nihat.

Na svou premiéru v dresu Žluté ponorky si bude muset počkat velká letní posila z Francie Rio Mavuba. Trápí ho totiž bolesti v kotníku.Lékařský tým Villarrealu se snaží, aby se mavuba vrátil co nejdříve do hry, samozřejmě ale nechtějí nic uspěchat.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články