Zpět na » Primera Division » Deco do Milánu?

Primera Division - Deco do Milánu?

0

Líbilo se

26.07. - První Ronaldinho, pak Etoo a teď Deco. AC Milán je jako posedlý hráči Barcelony. Stále se snaží nějakého ulovit a když to nevyjde, vrhne se na dalšího. Tentokrát italský klub hodil udici s návnadou Portugalci Decovi.

Deco se rázem proměnil v prioritní cíl Milánu, který za něj nabízí 25 miliónů eur. AC Milán chce disponovat velkou útočnou silou, aby se mohl vyrovnat jeho městskému rivalovi.


Deco je dávným snem Carla Ancelottiho a také se ho již pokoušel získat v zimním přestupovém období. Trenér italského klubu už o svém přání dal vědět presidentovi klubu, Silviu Berlusconi a ten je s touto nabídkou za dobro.


Portugalský hráč má s Barcelonou smlouvu až do července 2010 a klauzule o zrušení činí částku 75 miliónů eur. Ovšem Milán je ochoten nabídnout pouze třetinu z této ceny, 25 miliónů. A proto tedy může dojít ke stejnému závěru jako u Ronaldinha a Etooa a Milánu může zůstat jen chuť tyto hráče získat.


Nicméně Deco by mohl odejít i z vlastí vůle, protože nemusí hrát pravidelně. Po tom, co katalánský klub posílil o některé hráče, nemusí na tak dobré hráče, jako třeba Deco, ani dojít řada.

Obrázek “http://barca.sportenter.co.il/barcamadrid/Gallery/deco.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. http://news.bbc.co.uk/media/images/40071000/jpg/_40071332_deco300_245.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články