Zpět na » Primera Division » Devítka mě snad tížit nebude

Primera Division - Devítka mě snad tížit nebude

0

Líbilo se

26.07. - Roberto Soldado se vrátil do Realu Madrid po ročním hostování v Osasuně a od nové sezony bude nosit na dresu legendární devítku. Doufá, že ho toto číslo nebude tížit.

"Každý útočník z líhně Realu touží po tomto čísle. Mě už zbývá jen trénovat a pracovat a jestli to bude s devítkou, tím lépe. Snad mě tohle číslo nebude tížit. Vždycky jsem o tom snil." Soldado se vrací po úspěšném roce v Pamploně a připouští se má nohem větší šanci prosadit se do základní sestavy a navíc sní o tom, že se probojuje do výběru Luise Aragonese, který sehraje EURO 2008 (tedy pokud se tam Ĺ panělé probojují).

"Bude tady velká konkurence, ale začínáme od nuly. Budu k smrti pracovat po celou sezonu, abych mohl hrát co nejvíc utkání. Navíc na konci sezony je EURO a to je důležitý turnaj pro mladého hráče, jako jsem já. Přicházím s velkým nadšením a nedělám si hlavu s tím, jestli budu první, nebo čtvrtý útočník." Roberto Soldado dále uvedl: "Vracím se s mnohem většími nadějemi, než vloni. To jsem jel do Rakouska s tím, že půjdu na hostování. Teď se cítím mnohem víc v prvním týmu, s velkou touhou dělat věci dobře hned od prvního zápasu," připustil.

Minulou sezonu se o hostování Soldada snažilo Getafe, jenž trénoval Bernd Schuster, který teď je na lavičce Realu. "Schuster mě loni chtěl do Getafe a teď začínám novou sezonu v Realu. Od prvních zápasů musím ukázat, že mohu hrát v tomto týmu, že tu jsem kvůli něčemu a doufám, že vše dopadne dobře." Nový trenér hráčům ještě nenadiktoval schéma, jaké bude Real používat, Soldado si přesto myslí, že Real bude hrát na dva útočníky.

"Neřekl nám, kdo bude hrát na jaké pozici ani jestli budeme hrát na jednoho či dva útočníky. Schuster vždycky hrál na dva a snad to tak zůstane, protože tak to bude jednodušší hrát v Realu," přiznal. Nakonec se ještě pochvalně vyjádřil k angažování Javiera Savioly. "Znám ho, když byl v Barceloně, každé utkání, když hrál, dal gól. Má čich na góly a ukazuje to na trénincích. Je to jeden z konkurentů, jsme tu čtyři nebo pět útočníků. Musím se od nich co nejvíc naučit a ukázat co je ve mne."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články