Zpět na » Primera Division » Atlético koupilo Simaa za 20 milionů

Primera Division - Atlético koupilo Simaa za 20 milionů

0

Líbilo se

26.07. - Simao Sabrosa je již novou posilou Atlética Madrid. Konečná cena, kterou nakonec Benfica obdrží, zní dvacet milionů eur a dva hráči z kádru rojiblancos k tomu. Levý záložník se k týmu připojí v příštích dnech.

Portugalský fotbalista Simao Sabrosa se stal hráčem Atlétic apro příštích pět sezon za částku 25 milionů eur. Do Benficy nakonec ještě půjdou dva hráči Atlética, jejich jména by měla být známa během dnešního dne, portugalské noviny uvádějí jako nejpravděpodobnější jména stopera Zé Castra a záložníka Costinhy.

Bývalý hráč Barcelony přicestoval dnes ráno do havního města Ĺ panělska, aby se podrobil tradičním zdravotním prohlídkám a následně podepsal smlouvu do roku 2012. Na základě této smlouvy vydělá přibližně 5 milionů eur ročně. Oba kluby již několik týdnů vyjednávali možný přestup, Benfica si stála za tím, že hráče pustí pouze za jeho výkupní klauzuli, která činila 25 milionů.

Atlético se k této částce nakonec přiblížilo i díky dvěma hráčů zahrnutým do operace. Pro Simaa se Atlético rozhodlo poté, co původní cíl, další Portugalec Ricardo Quaresma, díky vedení Porta nemohl přijít. Porto totiž zastávalo stále stejný postoj při vyjednávání a nebylo ochotnou ustupovat ve svých požadavcích. S příchodem se Simaa se zaplní mezera, která vznikla odchodem Petrova do Manchesteru City, kterou Marca dnes potvrdila. Atlético přesto potřebuje ještě jednoho hráče na tuto pozici.

/ as.com, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
knight - 20.01. Odpovědět

borec nejvetsi!!!!

Reklama
Reklama
Nejnovější články