Zpět na » Primera Division » Ramos neví na kterém místě bude hrát

Primera Division - Ramos neví na kterém místě bude hrát

0

Líbilo se

24.07. - Sergio Ramos ještě stále neví na jakém místě bude hrát. Avšak to, co sevillský obránce ví už naprosto jistě je, že udělá maximum proto, aby na kterémkoliv postě předvedl to nejlepší ze svého fotbalového umu.

Obránce Realu Madrid, Sergio Ramos poznamenal, že nový trenér, Bernd Schuster s ním ještě osobně nemluvil, a proto stále neví na jakém místě bude v sezóně 2007/2008 nastupovat. Je jisté, že bude hrát v obraně, ale které místo v ní zaujme zřejmě ještě neví ani sám Schuster. Nicméně v ranním tréninku ho umístil na stejné místo, které nejvíce času okupoval i minulou sezónu.

Sergio Ramos si v předešlé sezóně mohl vyzkoušet prakticky všechna místa v obraně. Ujistil, že hlavní bude, když bude hrát pravidelně a pomůže mužstvu k co nejvíce vítězstvím. Na jakém místě bude nastupovat, už podle něho není tak důležité.

O uskutečněných přestupech si myslí, že Real Madrid na svou stranu přetáhl dva perfektní hráče. “Každý tým chce posilovat, a u nás také ještě nikdo neřekl, že lavička je kompletní. To znamená, že i k nám může ještě někdo přijít. Je pravda, že některé jiné kluby z Primera división posílili o zvučná jména, ale jakmile započne liga, všichni začneme od nuly”, vysvětlil Ramos.

Obrázek “http://goal.com/images/14551_news.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. http://mas.lne.es/galeria/img/2006/6/Derrota%20ante%20Francia/206168990444a239494171f2.982626232.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články