Zpět na » Primera Division » Henry si zítra odbyde premiéru

Primera Division - Henry si zítra odbyde premiéru

0

Líbilo se

25.07. - Zítra v devět večer se uskuteční první zápas největší letní posily FC Barcelona, Thierry Henryho. Katalánský tým změří síly s Dundee United.

Kromě francouzského útočníka si premiéru v dresu Barcelony odbydou také Touré Yaya a Eric Abidal. Pro Henryho je to návrat na hřiště asi po pěti měsících, kdy nehrál jediný zápas, neboť ho od začátku března trápilo svalové zranění.

Od té doby se již v zápase neobjevil. Dá se tedy předpokládat, že zítra proti Dundee toho moc neodehraje, ačkoliv bude bezpochyby ústřední postava zápasu, který se bude hrát na zaplněném stadionu Tannadice Park, kam se vměstná 14 000 diváků.

Frank Rijkaard určitě bude své hráče šetřit, tak jak je to na začátku přípravného období obvyklé. Příležitost dostanou mladí hráči, především pak Giovanni Dos Santos a Bojan Krkič. Do zápasu zřejmě nezasáhnou ani dva mladí obránci z B týmu Olmo a Valiente. prvního trápí zraněný kotník, druhého sval na levé noze.

Pravděbodobná sestava by mohla vypadat následovně: Valdes - Zambrotta, Thuram, Oleguer, Abidal - Touré - Xavi, Iniesta - Henry, Etoo, Ronaldinho. Právě v tomto složení se hráči objevili na prvním tréninkovém zápase. Portugalec Deco se objevil pouze v sestavě "náhradníků".

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články