Zpět na » Primera Division » Že je nejdražší ho netrápí

Primera Division - Že je nejdražší ho netrápí

0

Líbilo se

25.07. - Ještě nedávno náhradník Ikera Casillase v Realu Madrid, Diego López, se rozhodl vydat za novým dobrodružstvím. Před pár týdny podepsal smlouvu ve Villarrealu a v neděli si odbyl premiéru v přípravném zápasu proti Navatě.

Fakt, že Villarreal za něj zaplatil šest milionů eur a spolu s Argentincem Ustarim se stal nejdražším brankářem tohoto léta, Lópeze příliš netrápí. "To že jsem nejdražším brankářem letošního léta mi neděla velkou starost, naplňuje mne to hrdostí.

Přestože jsem neodehrál mnoho zápasů, jsem šťastný, že klub jako Villarreal si mne všiml a především že projevili důvěru kterou ve mne měli a že můžu něco dokázat," potvrdil López. Brankář Villarrealu je plný naděje a poznamenal, že má "velkou touhu" odpovědět na očekávání po jeho přestupu a ukázat, že investované peníze nebyly vyhozeny oknem.

"Moje představa je pracovat na maximum a dělat věci tak, jak nejlépe umím. Adaptace proběhla dobře, jak se spoluhráči, tak s trenérem. Trénuji velmi tvrdě," prohlásil Diego López. Dále řekl, že konkurence v týmu "je vysoká a na úrovni", což López považuje za velmi pozitivní "pro velký klub a velký tým."

Trenér Villarrealu včera také hovořil po týdnu přípravy o dalších možných posilách, a kde ho hlavně trápí nedostatek fotbalistů. "Ještě je potřeba koupit dva stopery a útočníka. Máme totiž zraněného Gonzala Rodrigueze, stopera jako by byl Ayala a útočníka, který by nahradil Forlána." K hráčům, kteří byli označeni jako na prodej (Barbosa, López Vallejo a José Mari) uvedl: "Pro mne to není žádný problém, aby s námi absolvovali přípravu, ale pro jejich dobro by bylo potřeba, aby si našli nová působiště."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články