Zpět na » Primera Division » De la Peňa: Musíme se zlepšovat

Primera Division - De la Peňa: Musíme se zlepšovat

0

Líbilo se

23.07. - Iván De la Peňa, hvězda Espanyolu Barcelona už se nemůže dočkat až začne nová sezona, první zápasy v přípravě však ještě musí vynechat, neboť se ještě nevyléčil ze svého zranění.

Iván De la Peňa je prostě ikona Espanyolu Barcelona, rodák z kantábrie však musí ještě léčit své zranění, aby se dal stoprocentně do pořádku. Vzhledem k cílům "Los Pericos" De la Peňa uvedl, že je důležité ještě vylepšit to, co se povedlo dosáhnout minulou sezonu.

"Minulou sezonu jsem si moc užíval, pro klub to byla úžasná sezona, ale musíme se dál zlepšovat a jestliže chceme být velkým týmem, musíme takové sezony dělat pravidelně." De la peňa poznamenal, že získat Copa del Rey před dvěma roky bylo něco neuvěřitelného a i když by to rád zopakoval, vyměnil by to za skutečnost, aby Espanyol mohl nastoupit v Lize mistrů, soutěž, kterou klub z Barcelony nikdy nehrál.

"Espanyol nikdy nebyl v Lize mistrů. Ale není to náš cíl, i když samozřejmě chci postoupit do Ligy mistrů anebo vyhrát ligu, kdyby to šlo," zasnil se De la Peňa. Vzhledem ke spekulacím které jeho jméno spojovaly s Realem Madrid byl velmi opatrný. "Objevily se takové spekulace, ale já v tu chvíli byl v Santanderu se svými syni a rodinou. Po ekonomické stránce je možné, že bych jinde vydělal víc peněz, ale tady se o mě starají fenomenálně od prvního dne," objasnil De la Peňa.

Záložník Espanyolu byl rovněž velmi rád, že v klubu zůstal útočník Raúl Tamudo o jehož služby se ucházel po odchodu Forlána Villarreal. "Pro dobro všech Tamudo zůstává. O téhle věci jsme hodně mluvili a když se objeví tyto spekulace, vždycky existuje možnost, že by mohl odejít. Díky bohu to tak není a zůstává v týmu. Mužstvo musí zůstat konkurenceschopné stejně jako v minulé sezoně."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články