Zpět na » Primera Division » Villarreal vystupňoval zájem

Primera Division - Villarreal vystupňoval zájem

0

Líbilo se

24.07. - Hráč, jenž má v útoku Villarrealu nahradit Diega Forlána, který se přestěhoval do první linie Atlética Madrid, je Julio Baptista z Realu Madrid. Villarreal se již několik dní snaží získat tohoto fotbalistu do svých řad.

Jestliže před týdnem se zástupci Villarrealu pouze informovali o Baptistovi u svých protějšků z Realu Madrid, teď už jsou jednání naprosto vážná. Ačkoliv z vedení klubu napovrch nevyvěrají žádné informace ohledně posil, je nad slunce jasné, že Villarreal chce v týmu právě "Bestii", jemuž se hodně povedl před nedávnem skončený turnaj Copa América.

Ve prospěch Villarrealu hraje skutečnost, že nový trenér Realu Madrid, Bernd Schuster, do sestavy s Baptistou nepočítá a nebyl by proti jeho odvhodu z týmu. Pro žlutý tým by ani vysoký Baptistův plat nepředstavoval nějakou výraznější překážku, je dokonce o nějaký ten milion nižší, než plat Riquelmeho.

Pokladna Villarrealu po letních obchodech praská ve švech, neboť na prodeji Forlána se vydělalo 21 milionů eur k tomu je potřeba přičíst šest milionů za Ayalu, jenž do klubu přišel zadarmo. Fernando Roig, prezident Villarrealu je dokonce ochoten jít na patnáct milionů, čímž tak hodně navýšil svoji původní nabídku. Problém je v tom, že o baptistu se zajímají například AC Milán, Newcastle, nebo turecký Galatasaray.

Na vyluštění celé tajenky si budeme muset počkat minimálně do 2.srpna, kdy brazilskému hráči končí dovolená a vrátí se do Madridu. Na scéně se znovu objevuje přestup Juana Romána Riquelmeho. Chuť na něj totiž znovu dostala argentinská Boca Juniors, kde fotbalista již půl roku hostoval. Po porážce ve finále Panamerického poháru s mexickým Cruz Azul nabídli vedení Villarrealu dva miliony eur za to, že hráč bude moci v klubu další půl rok hostovat. Tato zpráva se včera objevila na všech titulních stranách argentinských deníků.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články