Zpět na » Primera Division » Nikam nepřestupuju, vzkázal rozhněvaný Rossi

Nikam nepřestupuju, vzkázal rozhněvaný Rossi

Nikam nepřestupuju, vzkázal rozhněvaný Rossi © skysports.com - Útočník Giuseppe Rossi z Villarrealu

1

Líbilo se

26.04. - Útočník Villarrealu CF znovu zopakoval, že bude i v následující sezoně působit ve svém současném klubu. Z neustálých spekulací ohledně jeho přestupu už je naštvaný.

Italský fotbalista se dokonce nechal slyšet, že se ve Villarrealu cítí jako doma. Fanoušci "Žluté ponorky" tak mohou být klidní a spokojení, že Rossi se stále odmítá bavit o přestupu.

O čtyřiadvacetiletého útočníka projevil v lednu velký zájem anglický Tottenham. Nyní se hovoří o tom, že na něj v létě podá nabídku slavná Barcelona.

Rossi, kterému ve Villarrealu vyprší kontrakt v roce 2016, je z neustálých potenciálních transakcí unaven a rozhořčen. "Je to projev nedostatku respektu, že se o nabídce Barcelony hovoří snad každý den," nechal se slyšet tahoun aktuálně čtvrtého celku tabulky španělské ligy.

"Chci s Villarrealem dosáhnout velkých věcí a pomoct klubu k zisku nějaké trofeje. Je mi jedno, co si o tom ostatní lidé myslí," řekl. "Už před časem jsem říkal, že si nepřeju, aby lidé spekulovali o mé budoucnosti. Doma se cítím tady," dodal.

Giuseppe Rossi přišel do Villarrealu v roce 2007 za 10 milionů eur, kam zamířil z Manchesteru United. V aktuální sezoně dal 17 branek a je nejlepším střelcem svého týmu.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články