Zpět na » Primera Division » Real nad 24 milionů nepůjde

Primera Division - Real nad 24 milionů nepůjde

0

Líbilo se

12.08. - Predrag Mijatovič , sportovní ředitel Realu Madrid, se v pátek vrátil z Amsterdamu, kde vyjednával o přestupu záložníka místního Ajaxu Wesleyho Sneijdera do Bílého baletu. Výsledek zní jasně, šampion Primera Division za něj nezaplatí více než 24 milionů eur.

Ajax původně žádal za přestup své hvězdy plných třicet milionů eur, Sneijder však později vyslovil přání, aby ho klub nechal odejít a vedení snížilo své požadavky o tři miliony. Mijatovič je však v tomto směru neúprosný, nad dvacet čtyři nepůjde a čeká na odpověď z Amsterdamu, jestli je Ajax ochoten za tuto cenu hráče prodat.

Vedení Realu se stále bude snažit přiblížit postoji holandského klubu, byť nemá v plánu zvýšit svou poslední nabídku. Do smlovy by chtělo zanést různé finanční bonusy, na které by si mohl Ajax přijít, například v případě, že by Real, se Sneijderem v sestavě, vyhrál Ligu mistrů atd. Real už je domluven se samotným hráčem na finančních podmínkách, ten je ochoten tlačit až do konce, aby ho klub prodal za oněch 24 milionů.

Hráč celý včerejší den strávil doma na telefonu se svým Agentem Lerbym, jenž se snaží přesvědčit Ajax k prodeji. Byť amsterdamský klub není ochoten slevit ani euro ze 27 milionů, podle deníku As již několik dní zkoumá přestupový trh s úmyslem najít hráče na pozici, kde prozatím působí Sneijder.

Byť v Realu věří, že vše nakonec dopadne dobře, mají přesto vytvořenu jakousi záložní variantu a tou je záložník Hamburgu Rafael Van der Vart. Ten včera v Německu uvedl:“Real Madrid, to je úplně to největší a nemůže se říct ne.“

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články