Zpět na » Primera Division » Cicinho blízko AS Řím

Primera Division - Cicinho blízko AS Řím

0

Líbilo se

12.08. - Brazilec Cicinho, pravý obránce Realu Madrid má v plánu opustit Bílý balet, jestliže nedostane u trenéra Schustera takový prostor, jaký by si sám představoval.

V italských médiích, které přinášejí senzační informace téměř každý den, dokonce považují jeho odchod za hotový. Cílovou stanicí má být římský AS. Italský klub už pár dní Cicinha sleduje, hlavní překážkou, která zatím stojí v přestupu brazilského beka do AS je jeho odhodlání poprat se o místo ve výběru Bernda Schustera.

Ovšem jak postupně jdou přípravné zápasy, Cicinho čím dál víc tuší, že místo v sestavě ztěží vybojuje a uvažuje tak o odchodu z královského klubu. "Hledám pro sebe to nejlepší a poslechnu rozhodnutí klubu," poznamenal. V Itálii již několik dní považují přestup za uzavřený, byť Luciano Spalletti, trenér AS, nechtěl veřejně hodnotit šance na přestup Cicinha, uvedl, že může mluvit pouze "o těch, co jsou v týmu."

Teď už jen zbývá, aby se oba kluby dohodly na přestupové částce. Real má představu ve výši deseti milionů eur, AS Řím neche zaplatit více než osm milionů.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články