Zpět na » Primera Division » Sevilla vyhrála první zápas

Primera Division - Sevilla vyhrála první zápas

0

Líbilo se

12.08. -

Sevilla si do druhého zápasu o španělský superpohár veze výhodu v podobě domácí výhry 1-0. Jediný gól utkání zařídil Luis Fabiano, a to z penalty. I když padl jen jeden gól, utkání bylo celkově pohledné.

Fotbalisté Sevilly byli lepší, ale Real Madrid dokázal v závěru utkání zabrat a byl blízko vyrovnání. O odpískané penaltě by se dalo diskutovat, ale rozhodnutí rozhodčího se už nedá zvrátit. Stejně tak by se možná dala pískat i penalta na druhé straně, ale nestalo se tak.

Sevilla 1-0 Real Madrid

Ovšem i přes několik sporných momentů byl zápas velmi intenzivní a obě mužstva zřejmě předvedla své nejlepší výkony před samotným startem ligy. Ĺ ance byly na obou stranách, ale více dominovali domácí.
Ve druhé půli Sevilla trochu zmírnila tempo, ale ani tak neztratila kontrolu nad balónem. Schuster poslal na hřiště Baptistu, ale problém byl jinde. Guti zůstal za očekáváním. Ovšem především proto, že neměl dostatečnou podporu od ostatních hráčů.

Nejlepším hráčem Realu Madrid byl Robinho, který byl ovšem jeden čas na hřišti nezvěstný, a to se na hře Realu podepsalo. Závěr zápasu patřil jednoznačně hostům. Ĺ anci měl Diarra i Robinho, ale Palop si čisté konto udržel.


Avšak výsledek 1-0 ještě nic neznamená, protože odveta v Madridu může být úplně jiná. Sevilla sice má menší výhodu, ale Real neztrácí naději a určitě se bude snažit udělat maximum, aby výsledek zvrátil ve svůj prospěch.


Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články